Klima Servisi, Klima Tamiri

Klima tamir servisi olarak en kaliteli hizmeti verebilme hedefiyle çalışan usta kadrosuyla hizmetinizdedir. Isıtma ve soğutma işlemlerini doğru bir şekilde yerine getirmek,enerji kullanım oranını maksimum seviyede kullanmak, çalışma anında en az seste çalışmasını sağlamak, çevreci özelliğini her daim koruması için Klima Tamir Servisimiz sizler için hizmet vermektedir.

 

Klima Montajı, Klima Demontaj

Klima montaj ekiplerimizle konutlarınıza ve iş yerlerinize gelerek mekanın özelliklerine göre montaj yerini belirliyor, doğabilecek problemler için tedbir alıyor ve bu sayede yaşam alanlarınızın avantajlı bir şekilde iklimlendirilmesini sağlıyoruz. Çevreye dost ve güvenliğinizi koruyan sorunsuz klima montaj hizmetleri veriyoruz.

Yanlış yapılan montaj uygulamaları ile klimanın çalışma sağlığı ve ömrü ile direkt alakalı olup sorumlu servislerin sorumluluğu altındadır. Klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak montaj hizmetimiz sayesinde bu endişenizi gideriyoruz.

Klima taşıma işlemi yapılırken kesinlikle teknik anlamda uzman bir ekip ile yapılması gerekmektedir. Aksi halde klimanız ya da üniteniz zarar görebilir. Bu sebepele klima taşıma işlerinizi güvenilir hizmet veren İstanbul Klima Servis ile yapmanız sizler için en iyi seçim olacaktır.

İstanbul Klima Servisi olarak 10 yılı aşkın iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye çapında geniş servis ağımız ile aynı gün klima montaj hizmeti vererek mekanlarınız için en verimli iklimlendirmeyi sağlıyoruz.

Zamanla eskiyen, arızalanan ve değiştirilmesi gereken klima yedek parçalarını ve kullanım kolaylığı sağlayacak klima aksesuarlarını Türkiye’deki geniş yedek parça ağımızla sizler için temin etmekteyiz. Klima yedek parça ve aksesuar hizmetimizi bakım ve tamir süreçlerinizde en iyi fiyat garantisi ile sunmaktayız.

Her marka ve model klimaya uygun özgün çözümler sunarak iklimlendirme sistemlerinizin ilk günkü verimde çalışmasını sağlarken dönüşü olmayan arızalardan da sizleri korumaktayız.

Klima Bakımı

Her marka ve model klimanızın ilk günkü verimlilik ve performansı sergilmesi sağlığınızın ve güvenliğinizin tehlikeye atılmaması, klimanızın fazla enerji harcayarak bütçenize zarar vermemesi için klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

20 yılı aşkın iklimlendirme sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, Türkiye çapında geniş servis ağımız ile aynı gün bakım desteğimiz sayesinde klimalarınızı sorunsuz kullanmanızı sağlıyoruz. İlk günkü gibi çalışan klimalar için bizi arayın!

KLİMA SERVİSİ BÖLGELERİMİZ

Call Now ButtonHemen Ara