Kış aylarında bizi ısıtan kombilerimizin birçok arıza sorunu çıkarmaktadır. Kış aylarına gelmeden bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu konuda uzman ve nitelikli ustalarımız ile sizlere hızlı ve kesin çözüm sunma hizmetleri vermekteyiz.

Her geçen gün doğalgazın fiyatlarının artması, kömür ve odun gibi maddelerin yakılması sonucu çevre kirliliğini arttırıcı etkiyi göz ardı ettiği için, yaygın olarak ısınma, sıcak su ve ocak gazı için tercih edilmektedir. Bu sebeple İstanbul gibi büyük kentlerde ısınma ihtiyacı oldukça önemli olmasına rağmen, kombi servisi alma konusunda herhangi bir arıza olması beklenmektedir.

Rutin olarak kombilerin bakımının yaptırılması için bir alışkanlığa sahip olmayan insanlar, ancak arızalar söz konusu olduğunda kombi servisi hizmeti almaktadır. Oysa bu durum, istisnai durumlar söz konusu olsa da, hayati kayıplara neden olabilmektedir.

Doğalgaz sızıntılarının söz konusu olduğu durumlarda ışık ile uyarı vermesine rağmen bile büyük bir patlamaya ve can kaybına neden olabilir. Bu yüzden herhangi bir sorun teşkil etmese bile, kombilerin bakımlarının yapılması, her sonbahar ve ilkbaharda kontrol amaçlı servis tarafından kontrol ettirilmesi oldukça önemlidir.

Kombinin ateşlenmesi ya da suları ısıtmaması gibi sorunların temel nedeni, aslında çok önceden alınacak önlemlerle yok edilebilir. Bunun için rutin kontrollerde hizmet veriyor, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında da kısa sürede olay yerine ulaşıyoruz.

Kombi Servisi Hizmeti

Kombi servimiz hizmetimiz, siz değerli müşterilerimizin acil veya genel kontrol ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Kombi servislerimiz, acil durumlar söz konusu olduğunda 7 gün 24 saat destek vermek için hazırdır.

Kısa sürede kombinizin sorununu çözmek için gelecek olan ekibimizin gerekli olan tüm ekipmanlarla parça değişimi ya da tamir işlemini gerçekleştirecek, daha sonra da işlemler kapsamında en iyi şekilde çalışır hale getirilip sorunlar çözülecektir.

Birçok kişinin merak ettiği rutin bakımlarımız, 20 dakika içinde bitirilmektedir, Petek temizliği ya da kombi tamiri gibi hizmetler ile bu zaman dilimi biraz daha uzayabilmektedir.

Ciddi bir önem taşıyan parçalı gaz sızıntıları söz konusu olduğunda ise, acil olarak ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. Bu sebeple kış aylarında doğalgaz problemleri söz konusu olduğunda, her zaman ekibimiz destek olmak için hazırdır.

 

Kombi Markaları ve Çeşitleri

Kombi markalarının hepsinde servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. Sürekli eğitim alan ve kendini geliştiren elemanlarımız, en kısa sürede kombi servisi konusunda hizmete gelecek, size danışarak parça değişikliği konusunda onayınızı alarak gerekli onarımı sağlayacaktır.

Markası ve modeli fark etmeksizin, kombilerinizi en hızlı sürede tamir edip, arızlarını çözen uzman ekip kadromuz ile markalarda tecrübe kazanmış usta ve tekniker ekibimiz oluşmaktadır.

Kombi Servisine Neden İhtiyaç Duyarsınız?

Kombinizde herhangi bir sorun olmasa bile kombi servisi çağırarak yılda bir kez kontrolünü yaptırmanız gerekir.

Peteklerin temizlenmesi ya da kombinin herhangi bir kaçak durumunun tespit edilmesi halinde, kombi arıza vermese bile özel teşhis cihazlarımızda bu kaçakları tespit edebiliyoruz. Bu tespit işlemi sonrası gerekli olan tüm önlemler kapsamında onarım sağlarız. Siz de rutin kontroller ya da gaz kaçağından şüphelendiğiniz durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer petekleriniz ısınmıyorsa, sıcak su alamıyorsanız ve gaz kokusu geliyorsa servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz ve 24 saat boyunca teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Neden Biz?

10 yıla aşkın süredir, kombi servisi üzerine eğitim almış teknik ekiplerimizin kontorülü ile bu hizmeti vermekteyiz.

Bizim işimiz KOMBİ SERVİSİ’dir.

KOMBİ SERVİSİ BÖLGELERİMİZ

Call Now ButtonHemen Ara