klima-tamir

KLİMA TAMİRİ

Yaz aylarının serinletici aleti olan klimalarınız birçok sorun teşkil edebilmektedir. Klima soğumta sorunları, motor arızası veya kumandalarının çalışmaması ve bunun gibi birço arızalarınıza en hızlı ve kesin çözüm hizmeti vermekteyiz.
Feature Image ALT text

KOMBİ TAMİRİ

Kış aylarında bizi ısıtan kombilerimizin birçok arıza sorunu çıkarmaktadır. Kış aylarına gelmeden bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bu konuda uzman ve nitelikli ustalarımız ile sizlere hızlı ve kesin çözüm sunma hizmetleri vermekteyiz.
Feature Image ALT text
Klima Servisi
Klima Soğutmaması Bilinmeyen Hata kodları Aşırı Sesli Çalışması Gaz Dolumu Söküm & Montaj
Feature Image ALT text
Kombi Servisi
Çalışıp Isı Vermemesi Patlamalı Yanması Su Kaçırması / AkıtmasıSes Yapması
Te obtinuit ut adepto satis somno. Aliisque
HEMEN ARA
    7/24 HİZMET    05530969585      02164813618
klima-servis Klima ve Kombi Servis

Çalışma Sistemimiz

Klima-kombi-servis 1

Telefon ile Randevu

klima-kombi-servis 2

Arıza Tespiti

klima-kombi-servis 3

Tamir Yapımı

klima-kombi-servis 4

İş Sonu Ödeme

Kombi-klima-servis

Hakkımızda

Klima ve Kombi Servis

İstanbul Klima ve Kombi Bakım Servisi 7 gün 24 saat Hizmet veren firmamız, alanında uzman usta ekip kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan klimalarınızın tamir ve bakım işlerinden, kış aylarının vazgeçilmezi olan kombilerinizin tamir ve bakım işlerinizi itina ile yapmaktayız. Klima ve kombi bakımlarında uzmanlaşmış ustalarımız ile hızlı ve kaliteli çözümler sunma vizyonu ile çalışma sergilemekteyiz.

Hemen Randevu Alın

About us Heading Image ALT text

Sıkça Sorulan Sorular

Klimanın sesli çalışması iki şekilde olabilir. İlk durumda cihazın iç kısmından bir gürültü problemi oluşuyor olabilir. Böyle bir durumda bakım yaptırılarak arızanın nereden kaynaklandığı belirlenmelidir. Cihazın içinden kaynaklı ses sorunlarına genelde fandaki arızalar neden olmaktadır. İkinci durum ise genel olarak montaj hatalarından kaynaklanmaktadır ve dışarıda kalan parçaların ses yapması şeklinde olur. Ses sorununun giderilmesi için montajın tekrardan doğru şekilde gerçekleştirilmesi ve varsa sorunlu parçaların onarılması gerekir. Her iki durumda da yetkili kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

Klimaların montajı yapılırken meyil ve izolasyon gibi unsurların doğru hesaplanması ve buna göre kurulumun yapılması gerekmektedir. Hata yapılması halinde klimanın su akıtması sorunuyla karşılaşmak kaçınılmazdır. Dolayısıyla, montaj hataları bu sorunun ilk sebebi olarak görülebilir. Montajda herhangi bir sorun olmaması halinde ise bakımların aksatılması neticesinde oluşacak gider tıkanıklıkları cihazın su akıtmasına neden olabilir.

Klimanın soğutma işlemini verimli şekilde gerçekleştirememesine pek çok sebep gösterilebilir. Bunların başında kumanda aracılığıyla yapılan ayarlarda hata olması gelmektedir. Klimanın doğru konumda ve derecede olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bunun dışında filtre tıkanıklıkları görülen en yaygın performans düşüklüğü sebepleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla ikinci aşamada gerekli filtre temizliği yaptırılması uygun olacaktır. Tüm bunlara rağmen istenen verim alınamıyorsa çevresel unsurlara eğilmek gerekecektir. Bu bağlamda güneşin ve sıcaklığın etkisi iyice azaltılmalıdır. Klima çalışırken kapı ve pencerelerin kapalı olmasına özen gösterilmelidir.

Call Now ButtonHemen Ara img-31